EEE-HD0J682AM
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HD0J682AM
EEE-HD0J682AM Hakkında
Panasonic EEE-HD0J682AM, 6800 µF kapasitansına sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj değerine ve ±20% toleransına sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. AEC-Q200 standartlarına uygun olup, otomotiv uygulamaları ve yüksek sıcaklık reflow işlemlerine uygundur. 100 kHz'de 1.51 A ve 120 Hz'de 1.28 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Radial, SMD kutu paketlemesinde sunulmaktadır.
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.51 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V