EEE-HC1V330XP
CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HC1V330XP
EEE-HC1V330XP Hakkında
Panasonic EEE-HC1V330XP, 33µF kapasitansya sahip SMD tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltajı ile automotive uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransı ve 3000 saat ömrü (105°C'de) ile güvenilir performans sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 96.9 mA (10 kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 sertifikasyonlu olup automotive elektrik devrelerinde, güç kaynakları, filtreleme ve bypass uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 96.9 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 57 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V