EEE-HBV6R8UAR
CAP ALUM 6.8UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HBV6R8UAR
EEE-HBV6R8UAR Hakkında
Panasonic EEE-HBV6R8UAR, 6.8µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 automotive sertifikasyonlu bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 2000 saatlik ömre sahiptir. 10 kHz'de 42.5 mA ve 120 Hz'de 25 mA ripple current yeteneğine sahiptir. Otomotiv uygulamalarında güç yönetimi, filtering ve bypass işlevlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan bileşen, radial can SMD paketinde sunulmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 42.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V