EEE-HBV470UAP
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HBV470UAP
EEE-HBV470UAP Hakkında
Panasonic EEE-HBV470UAP, 47 µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, automotive uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 2000 saatlik ömre (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Yüksek frekansta (10 kHz) 154.7 mA, düşük frekansta (120 Hz) 91 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Otomotiv elektronik sistemlerinde, güç kaynakları, filtre ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 154.7 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 91 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V