EEE-HBH470UAP
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HBH470UAP
EEE-HBH470UAP Hakkında
Panasonic EEE-HBH470UAP, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanan bu SMD tipi kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanım için AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik yaşam süresi 105°C sıcaklıkta garanti edilmiştir. 10 kHz'de 161.5 mA ve 120 Hz'de 95 mA ripple current kapasitesine sahip olan bu bileşen, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 161.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V