EEE-HBH101UAP
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HBH101UAP
EEE-HBH101UAP Hakkında
Panasonic EEE-HBH101UAP, 100µF kapasiteli, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paket tipi ile PCB'lere doğrudan montaj için tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikasına sahip olup otomotiv uygulamalarında kullanım için uygundur. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür garantisi ile 105°C'de güvenilir performans sunar. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, 10 kHz'de 425 mA ve 120 Hz'de 250 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Gücü güvenli şekilde yönetmesi gereken düşük gerilim elektronik devrelerinde filtreleme ve decoupling uygulamalarında tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 425 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V