EEE-HBE100UAR
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HBE100U
EEE-HBE100UAR Hakkında
Panasonic EEE-HBE100UAR, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount (SMD) paketinde sunulan bu bileşen, 25 V çalışma voltajı ile tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin ripple current kapasitesi 10 kHz'de 47,6 mA, 120 Hz'de ise 28 mA'dir. AEC-Q200 standardına uygun olması nedeniyle otomotiv uygulamalarında kullanım için uygundur. Güç kaynakları, filtering, dekuplaj ve zaman ayarı devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 47.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V