EEE-HBA471UAP
CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HBA471UAP
EEE-HBA471UAP Hakkında
Panasonic EEE-HBA471UAP, 470 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygun sertifikaya sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 374 mA ve 120 Hz'de 220 mA ripple current kapasitesi vardır. Araç elektrik sistemleri, güç yönetimi devreler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 374 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 220 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V