EEE-HB1V220AP
CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HB1V220AP
EEE-HB1V220AP Hakkında
Panasonic EEE-HB1V220AP, 22 µF kapasitansyonlu, 35V nominal voltaja sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikalı bu bileşen, otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saatlık yaşam süresi, 10 kHz'de 93,5 mA ve 120 Hz'de 55 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin radial silindir paket formatı, güç kaynakları, filtrele devreleri ve sinyali düzenleme uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 93.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V