EEE-HB1V100AR
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HB1V100AR
EEE-HB1V100AR Hakkında
Panasonic EEE-HB1V100AR, 10 µF kapasitans değerine sahip Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile automotive uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, AEC-Q200 kalifikasyonuna sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saatlik ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 47.6 mA ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 28 mA ripple current özelliğine sahiptir. Otomotiv güç yönetimi, dc-dc dönüştürücüler ve filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 47.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V