EEE-HB1H6R8R
CAP ALUM 6.8UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HB1H6R8R
EEE-HB1H6R8R Hakkında
Panasonic EEE-HB1H6R8R, 6.8 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj değerinde tasarlanmış olan bu SMD montajlı kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standartlarına uygunluk sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olan komponentin ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 39.1 mA, 120 Hz'de 23 mA'dır. Güç kaynakları, filtreleme, bypass ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 39.1 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V