EEE-HB1H3R3R
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HB1H3R3R
EEE-HB1H3R3R Hakkında
Panasonic EEE-HB1H3R3R, 3.3 µF kapasitanslı, 50V rated voltajda çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikalı bu komponent, otomotiv uygulamalarında güç kaynağı stabilizasyonu, EMI filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen, ±20% tolerans aralığında ürün, 2000 saatlik yaşam süresi (105°C'de) sunmaktadır. 10 kHz'de 27.2 mA ripple current kapasitesine sahip olan kondansatör, güç yönetimi, analog filtreleme ve timing uygulamalarında tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 27.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V