EEE-HB1H100P
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HB1H
EEE-HB1H100P Hakkında
Panasonic EEE-HB1H100P, 10 µF kapasitanslı, 50V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartını karşılayan bu bileşen otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 59.5 mA ve 120 Hz'de 35 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can - SMD paket tipinde sunulan bu polar kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 59.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V