EEE-HB1E6R8R
CAP ALUM 6.8UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HB1E
EEE-HB1E6R8R Hakkında
Panasonic EEE-HB1E6R8R, 6.8 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanan bu SMD tipi kondansatör, özellikle otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömrü ile güvenilir performans sağlar. 10 kHz'de 42.5 mA ripple akımı kapasitesine ve ±20% toleransa sahiptir. Low frequency ripple current değeri 120 Hz'de 25 mA'dir. Radial, Can SMD paket tipinde üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve geçici depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 42.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V