EEE-HB1C331AP
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HB1C331AP
EEE-HB1C331AP Hakkında
Panasonic EEE-HB1C331AP, 330 µF kapasitesi ve 16 V nominal voltajına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartına uygun olarak otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip bu polar kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 391 mA ve 120 Hz'de 230 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Radial, Can SMD kasa tipi ile kompakt montaj imkanı sağlamaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 391 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V