EEE-HB1A680AP
CAP ALUM 68UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HB1A680AP
EEE-HB1A680AP Hakkında
Panasonic EEE-HB1A680AP, 68 µF kapasitanslı, 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paket tipinde tasarlanmış olan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 119 mA ve 120 Hz'de 70 mA'dir. Polar yapısı itibariyle DC uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, decoupling ve enerji depolama için uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 119 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V