EEE-HB1A101AP
CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HB1A101AP
EEE-HB1A101AP Hakkında
Panasonic EEE-HB1A101AP, 100 µF kapasitansı ve 10V rated voltage'ına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartlarına uygun olup otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 10 kHz'de 187 mA ve 120 Hz'de 110 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can - SMD paketinde sunulan bu polar kondansatör, otomotiv güç yönetimi, filtrelem ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 187 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V