EEE-HB0J220R
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HB0J220R
EEE-HB0J220R Hakkında
Panasonic EEE-HB0J220R, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj değerine sahip olan bu SMD tipi kondansatör, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasiyle tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 2000 saat ömrü (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ile üretime gelen kondansatör, 10 kHz'de 44.2 mA ve 120 Hz'de 26 mA ripple akım özelliklerine sahiptir. Güç kaynakları, filtre ve bypass uygulamalarında kullanılır. Radial kutulu SMD pakette sunulur ve aktif üretim durumundadır.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 44.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V