EEE-HB0J220AR
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HB0J220AR
EEE-HB0J220AR Hakkında
Panasonic EEE-HB0J220AR, 22 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount paketinde sunulan bu polar kondansatör, 6.3V nominal voltajda çalışır ve ±20% tolerans ile üretilmiştir. AEC-Q200 automotive sertifikasına sahip olup, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 2000 saatlik ömre sahip (105°C'de) ve 44.2 mA high frequency ripple current kapasitesine (10 kHz) sahiptir. Otomotiv uygulamaları, güç kaynakları, filtreler ve dekouplaj devreleri için kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 44.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V