EEE-HAV470UAP
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HAV470UAP
EEE-HAV470UAP Hakkında
Panasonic EEE-HAV470UAP, 47 µF kapasitanslı, 35V voltaj değerlerine sahip yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu bileşen otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında stabil çalışan kondansatör, 105°C sıcaklıkta 1000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 142,8 mA ve 120 Hz'de 84 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında yer alabilir. ±20% tolerans ve polar yapısı ile elektrik devrelerinde doğru polaritesi gözlenerek yerleştirilmelidir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 142.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 84 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V