EEE-HAE331UAP
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HAE331UAP
EEE-HAE331UAP Hakkında
Panasonic EEE-HAE331UAP, 330µF kapasitesi ve 25V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu bileşen otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtrasyonu, voltaj düzenlemesi ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. -40°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında ve 1000 saat ömür süresi ile 105°C'de çalışır. ±20% tolerans ile ürün, 10 kHz'de 306 mA ve 120 Hz'de 180 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can-SMD paket tipinde tedarik edilen bu kondansatör, güvenilir ve dayanıklı elektronik devreler tasarlamak için tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 306 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V