EEE-HAC101WAP
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HAC101WAP
EEE-HAC101WAP Hakkında
Panasonic EEE-HAC101WAP, 100 µF kapasitanslı yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış ve AEC-Q200 otomotiv standartlarına uygunluk sertifikasına sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu komponent, 1000 saat ömür garantisine sahiptir. SMD radyal kutu paketlemesinde sunulan kondansatör, düşük ve yüksek frekans ripple akımlarına dayanıklı (10 kHz'de 119 mA, 120 Hz'de 70 mA) olması nedeniyle güç kaynakları, kontrol devreleri ve otomotiv uygulamalarında filtreleme ve stabilizasyon için kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 119 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V