EEE-HA1V4R7AR
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HA1V4R7AR
EEE-HA1V4R7AR Hakkında
Panasonic EEE-HA1V4R7AR, 4.7µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) teknolojisi ile üretilen bu bileşen, otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır ve AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanan komponentin ripple current kapasitesi 10 kHz'de 37.4 mA, 120 Hz'de 22 mA'dir. Otomotiv elektronik devrelerde güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 37.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V