EEE-HA1J330P
CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HA1J330P
EEE-HA1J330P Hakkında
Panasonic EEE-HA1J330P, 33 µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile tasarlanmış bu bileşen, AEC-Q200 standartlarına uygun olarak otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere üretilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik yaşam süresi garantilidir. ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 76.5 mA, 120 Hz'de 45 mA ripple current değerleriyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Radial, Can SMD paket tipi ile kompakt tasarımlar için uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 76.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V