EEE-HA1H3R3AR
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HA1H3R3AR
EEE-HA1H3R3AR Hakkında
Panasonic EEE-HA1H3R3AR, 3.3 µF kapasitansı ve 50V nominal voltaj rating'ine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasına sahip olup otomotiv uygulamalarına yönelik tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 27.2 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreler ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Radial, Can - SMD paket tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilir.
Applications Automotive
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 27.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V