EEE-HA1E470P
CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HA1E470P
EEE-HA1E470P Hakkında
Panasonic EEE-HA1E470P, 47 µF kapasitansı ve 25V rated voltajında surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu bileşen, geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-40°C ~ 105°C) stabil performans sunmaktadır. 1000 saatlik ömür @ 105°C ile uzun vadeli güvenilirlik sağlar. Radial, Can - SMD paket tipi ile PCB'ye direkt montajı mümkündür. 154.7 mA ripple akım kapasitesine (10 kHz) ve 91 mA ripple akım (120 Hz) ile güç kaynağı devrelerine, ses amplifikatörlerine ve otomotiv uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 154.7 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 91 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V