EEE-HA1E100WR
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HA1E100WR
EEE-HA1E100WR Hakkında
Panasonic EEE-HA1E100WR, 10 µF kapasitanslı, 25V rated voltajlı yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartına uygun olup otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 1000 saatlik ömre sahiptir. Yüksek frekansta 37.4 mA @ 10 kHz, düşük frekansta 22 mA @ 120 Hz rippel akım kapasitesine sahip olan kondansatör; güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 37.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V