EEE-HA1C100R
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HA1C100R
EEE-HA1C100R Hakkında
Panasonic EEE-HA1C100R, 10µF kapasitanslı, 16V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) pakette sunulan bu bileşen, otomotiv uygulamalarına yönelik tasarlanmıştır ve AEC-Q200 standardına uygundur. -40°C ile +105°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömrü garantilidir. ±20% tolerans ve radial can paketinde gelmektedir. Yüksek frekansta 47,6 mA ve düşük frekansta 28 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı, sinyal filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 47.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V