EEE-HA1A101P
CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HA1A101P
EEE-HA1A101P Hakkında
Panasonic EEE-HA1A101P, 100 µF kapasitanslı, 10V voltaj değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Automotive uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasyonlu bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 105°C'de 1000 saat ömür süresi garantisi olan kondansatör, 187 mA (10 kHz) ve 110 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile gücü gerektiren devre tasarımlarında, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve kararlılık sağlama işlevlerinde kullanılmaktadır. Radial, Can - SMD paketlemesiyle yüksek yoğunluklu PCB'lere montaj için uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 187 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V