EEE-HA0J152P
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HA0J152P
EEE-HA0J152P Hakkında
Panasonic EEE-HA0J152P, 1500 µF kapasitanslı, 6.3V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu bileşen otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 1000 saat ömür süresi sağlar. 10 kHz'de 816 mA ve 120 Hz'de 480 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleransa ve radial, can tipi SMD paketlemesine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 816 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 480 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V