EEE-FT1V680AV
CAP ALUM 68UF 20% 35V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEE-FT1V680AV
EEE-FT1V680AV Hakkında
Panasonic EEE-FT1V680AV, 68 µF kapasitanslı, 35V derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketleme ile tasarlanmış olan bu bileşen, otomotiv ve yüksek sıcaklık reflow uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 260mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanabilir. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olan bileşen, 300 mA yüksek frekans ve 195 mA düşük frekans ripple akımına dayanıklıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, High Temperature Reflow
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 260mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 195 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V