EEE-FT1H470AL
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FT1H470AL
EEE-FT1H470AL Hakkında
Panasonic EEE-FT1H470AL, 47µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanan bu SMD tipi kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygunluk sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. 680mOhm ESR değeri ile 100kHz'de 195mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ve Radial Can SMD paketlemesi ile gücü ve enerji depolama uygulamalarında, filtre ve stabilizasyon devreleri ile güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 680mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 195 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 126.75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V