EEE-FT1H331AP
CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FT1H331AP
EEE-FT1H331AP Hakkında
Panasonic EEE-FT1H331AP, 330µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesiyle sunulan bu komponent, radial can tipinde tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garanti eder. 120mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. 100kHz'de 900mA ve 120Hz'de 585mA ripple akım kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 sertifikası ile otomotiv uygulamalarına uygun olmakla birlikte endüstriyel ve tüketici elektronik alanlarında da kullanılabilir. ±20% tolerans ile sunulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 585 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V