EEE-FT1H331AL
CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FT1H331AL
EEE-FT1H331AL Hakkında
Panasonic EEE-FT1H331AL, 330 µF kapasitanslı, 50V rated voltage özellikli yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartlarına uygun olarak otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 120 mOhm ESR değerine sahiptir. 100 kHz'de 900 mA ve 120 Hz'de 585 mA ripple current yeteneği bulunmaktadır. 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi ile güç kaynakları, filtering uygulamaları ve araç elektrik sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 585 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V