EEE-FPV680XAP
CAP ALUM 68UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FPV680XAP
EEE-FPV680XAP Hakkında
Panasonic EEE-FPV680XAP, 68 µF kapasitansı ve 35V voltaj derecelendirmesine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu bileşen özellikle otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleranstaki kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 160 mΩ ESR değeri ile 100 kHz'de 600 mA ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynağı filtrasyonu, sinyal dekaupajı ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160 mohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 390 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V