EEE-FPA122UAP
CAP ALUM 1200UF 20% 10V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEE-FPA122UAP
EEE-FPA122UAP Hakkında
Panasonic EEE-FPA122UAP, 1200µF kapasitans değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile tasarlanmış olup, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 standardına uyumludur. ±20% tolerans ve 80mOhm ESR (100kHz'de) özellikleri ile güç kaynağı filtreleme, enerjilendirme devrelerinde ve sinyal stabilizasyonunda kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 2000 saat ömür garantisi sunar. 850mA ripple akımı (100kHz) ve 552.5mA ripple akımı (120Hz) kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 850 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 552.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V