EEE-FN1V331UP
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FN1V331UP
EEE-FN1V331UP Hakkında
Panasonic EEE-FN1V331UP, 330µF kapasitansı ve 35V nominal gerilim ile tasarlanmış Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 160mOhm ESR değeri ile 100kHz'de çalışabilir ve 600mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 390 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V