EEE-FN1J680V
CAP ALUM 68UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FN1J680V
EEE-FN1J680V Hakkında
Panasonic EEE-FN1J680V, 68 µF kapasitanslı 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) kasa tipinde üretilen bu bileşen, automotive uygulamaları için AEC-Q200 sertifikası almıştır. ±20% tolerans ve 650mOhm @ 100kHz ESR değeri ile güç kaynakları, filtre devreleri ve ses uygulamalarında kullanılabilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen komponentin 2000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. 250 mA @ 100 kHz yüksek frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 650mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 162.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V