EEE-FN1J101L
CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FN1J101L
EEE-FN1J101L Hakkında
Panasonic EEE-FN1J101L, 100µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile çalışan bu SMD tipi bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikası ile güvenilirliği doğrulanmıştır. Bileşen, -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında çalışabilir ve 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100kHz'de 350mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine sahiptir. 100kHz'de 400mA yüksek frekans ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 400 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V