EEE-FN1E270UR
CAP ALUM 27UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FN1E270UR
EEE-FN1E270UR Hakkında
Panasonic EEE-FN1E270UR, 27µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 100kHz'de 1.35Ohm ESR değerine ve 90mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin radial can SMD paketi, daralan PCB tasarımlarına uygun çözüm sunmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 27 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.35Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 58.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V