EEE-FN1C151UP
CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FN1C151UP
EEE-FN1C151UP Hakkında
Panasonic EEE-FN1C151UP, 150 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. SMD (Surface Mount Device) montaj tipi ile üretilen bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. 360 mOhm ESR değeri ile 100 kHz frekansında ve 240 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilmekte, 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantili olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 360mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 156 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V