EEE-FKJ470UAR
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FKJ470UAR
EEE-FKJ470UAR Hakkında
Panasonic EEE-FKJ470UAR, 47 µF kapasitansı ve 6.3V nominal voltajı ile tasarlanmış SMD alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount pakette sunulan bu bileşen, otomotiv ve yüksek sıcaklık reflow uygulamalarında kullanılır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir. 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisine sahip olan kondansatör, 100 kHz'de 90 mA ripple akımı ve 120 Hz'de 58.5 mA ripple akımı ile çalışır. 1.35 Ohm empedans değeri ve ±20% toleransı ile doğru voltaj düzenleme ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir.
Capacitance 47 µF
Impedance 1.35 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 58.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V