EEE-FKE151XSV
CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEE-FKE151XSV
EEE-FKE151XSV Hakkında
Panasonic EEE-FKE151XSV, 150µF kapasitanslı, 25V rated gerilimli yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu bileşen, otomotiv ve yüksek sıcaklık reflow uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 340mΩ ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında etkin bir şekilde kullanılabilir. 100 kHz'de 280 mA ripple akım kapasitesi, 120 Hz'de 182 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve decoupling devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, High Temperature Reflow
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 340mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 182 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V