EEE-FK1V302SM
CAP ALUM 3000UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FK1V302SM
EEE-FK1V302SM Hakkında
Panasonic EEE-FK1V302SM, 3000µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikalı otomotiv uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi sunar. 2.64A @ 100 kHz ripple akım yeteneği ile enerji iyileştirme devrelerinde, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve polar yapısı ile güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 3000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.64 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.98 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V