EEE-FK1V151P
CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FK1V151P
EEE-FK1V151P Hakkında
Panasonic EEE-FK1V151P, 150µF kapasitanslı ve 35V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip bu bileşen, otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 2000 saat ömür elde eder. 160 mOhms impedans değerine sahiptir. 100 kHz'de 600 mA, 120 Hz'de 450 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilir. Radial, Can paketleme ile SMD montajına uygun bir komponenttir. Güç kaynakları, filtreleme ve decoupling uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 150 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V