EEE-FK1V100R
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FK1V100R
EEE-FK1V100R Hakkında
Panasonic EEE-FK1V100R, 10µF kapasitesi ve 35V nominal gerilim ile tasarlanmış yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu komponent otomotiv uygulamalarına yönelik geliştirilmiştir. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -55°C ile +105°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında kullanılabilir. 105°C'de 2000 saatlik çalışma ömrü garantisi sunar. 700 mOhms impedansı, 100 kHz'de 160 mA ve 120 Hz'de 120 mA ripple akım yeteneği ile düşük frekans ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılmaya elverişlidir. Radial, Can SMD paketlemesiyle düz montajlı PCB'lerde yer alır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V