EEE-FK1J100L
CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FK1J100L
EEE-FK1J100L Hakkında
Panasonic EEE-FK1J100L, 10 µF kapasiteli, 63 V rated voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) montaj tipi ile tasarlanmış bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 1.5 Ohm empedansı, 80 mA @ 100 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 60 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı özellikleri ile güç kaynağı filtreleme, sinyal bağlantısı ve yüksek frekans uygulamalarında kullanıma uygundur. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Impedance 1.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 80 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V