EEE-FK1H470P
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEE-FK1H470P
EEE-FK1H470P Hakkında
Panasonic EEE-FK1H470P, 47 µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile tasarlanmış olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 680 mOhms impedans değeri ile karakterize edilen kondansatör, 100 kHz'de 195 mA ve 120 Hz'de 146.3 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin AEC-Q200 sertifikası vardır. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış olup, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 680 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 195 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 146.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V