EEE-FK1H331AQ
CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FK1H331AQ
EEE-FK1H331AQ Hakkında
Panasonic EEE-FK1H331AQ, 330µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile otomotiv ve yüksek sıcaklık reflow uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120 mΩ impedans değeri ile yüksek frekans (100 kHz'de 900 mA) ve düşük frekans (120 Hz'de 675 mA) ripple akım kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 otomotiv standartlarına uyumlu olan bu kondansatör, ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, High Temperature Reflow
Capacitance 330 µF
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 675 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V