EEE-FK1H271SP
CAP ALUM 270UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-FK1H271SP
EEE-FK1H271SP Hakkında
Panasonic EEE-FK1H271SP, 270µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) konfigürasyonda tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 standartlarını karşılamaktadır. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilmekte ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 180mOhm ESR değeri ile 100kHz'de 670mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve enerji depolama devreleri gibi çeşitli elektronik uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 670 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 435.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V